TwentyOne

TWENTYONE! Czas na zmiany! Żyjemy w XXI wieku, epoce, w której świadomie wybieramy materiały, które nosimy i jedzenie, które spożywamy. Dbamy o nasze zdrowie i sprawność fizyczną. Dlaczego nie zacząć dbać o naszą skórę? Jest ona największym organem w naszym ciele i także zasługuje na opiekę i uwagę.

Jestem magistrem inżynierem Chemii. Swoje wykształcenie zdobyłam na UTH w Polsce. Wiem na pewno, że produkty naturalne są dla nas najlepsze i że nauka pozwala nam wydobyć z roślin wszystko co najlepsze.

Moja przygoda z kosmetykami rozpoczęła się 20 lat temu. Jako studentka pracowałam w niepełnym wymiarze godzin sprzedając kosmetyki i ta pasja wzrastała we mnie przez lata. Jako że dorastałam w domu, w którym babcia miała naturalne lekarstwo lub rozwiązanie na wszelkie dolegliwości i problemy zdrowotne postanowiłam połączyć moją pasję z wiedzą. Chciałam podzielić się moja miłością do kosmetyków z rodziną i przyjaciółmi, więc zacząłam robić receptury dla nich jak rownież na swój własny użytek. Wykorzystanie mojej wiedzy w produkcji kosmetyków miało dla mnie sens. Tak narodził się pomysł, aby tworzyć linie kosmetyków dla wszystkich rodzajów skóry, aby złagodzić dolegliwości i poprawić jej stan. Po kilku latach pracy w branży jako naukowiec zajmujący się tworzeniem receptur, jestem gotowa podzielić się z Wami moim doświadczeniem.

Wszystkie pól produkty do naszych kosmetyków są starannie dobierane. Masła, oleje i składniki aktywne są pochodzenia naturalnego. Oznacza to, że nie zawierają SLS (Sodium Lauryl Sulphate), silikonów, parabenów, alkoholi, sztucznych barwników ani sztucznych perfum.

Nasze mydła wykonujemy tradycyjną metodą, na zimno. Każdy produkt jest indywidualnie dostosowany do jego przeznaczenia. Są wykonane całkowicie ręcznie i nigdy nie testowane na zwierzętach.

Mamy nadzieję, że korzystanie z nich będzie dla Ciebie tak samo przyjemne jak dla mnie ich tworzenie!