TWENTYONE natural soap &. skincare Ltd. jest operatorem https://www.twentyoneskincare.com Składając zamówienie za pośrednictwem tej witryny, wyrażasz zgodę na poniższe warunki. Są one zapewniane, aby zapewnić, że obie strony są świadome i zgadzają się na to porozumienie w celu wzajemnej ochrony i ustalenia oczekiwań dotyczących naszych usług.

Ogólne

W zależności od dostępności towaru. Staramy się podawać dokładną liczbę towaru na naszej stronie internetowej, ale od czasu do czasu mogą występować rozbieżności w zapasach i nie będziemy w stanie zrealizować wszystkich produktów w momencie zakupu. W takim przypadku zrealizujemy dla Ciebie dostępne produkty i skontaktujemy się z Tobą w sprawie tego, czy wolisz poczekać na uzupełnienie zamówionego produktu, czy też wolisz, abyśmy dokonali zwrotu pieniędzy.

Koszty wysyłki

Koszty wysyłki są obliczane podczas realizacji transakcji na podstawie miejsca przeznaczenia produktów w zamówieniu. Płatność za wysyłkę zostanie pobrana przy zakupie.
Cena ta będzie ostateczną ceną z kosztem wysyłki do klienta.

Irlandia:

 • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej €50
 • Jednolita stawka – €4

UK i UE:

 • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej €70
 • Jednolita stawka – €8

Reszta świata:

 • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej €90
 • Jednolita stawka – €10

Zwroty

1. Zwrot ze względu na zmianę zdania

TWENTYONE natural soap &, skincare Ltd. z przyjemnością przyjmie zwrot ze względu na zmianę zdania, o ile otrzymamy prośbę o zwrot w ciągu 14 dni od otrzymania produktu i zostanie nam zwrócony w oryginalnym opakowaniu, nieużywany i w stanie umożliwiającym sprzedaż.

Przesyłka zwrotna zostanie opłacona na koszt klienta który będzie zobowiązany do zorganizowania własnej wysyłki.

Po otrzymaniu i zaakceptowaniu zwrotu produktu, płatność zostanie zwrócona lub przechowywana w celu przyszłych zakupów. Powiadomimy Cię, gdy zostanie to wykonane za pośrednictwem poczty elektronicznej.

TWENTYONE natural soap & skincare skincare Ltd. zwróci wartość zwróconych towarów, ale NIE zwróci wartości zapłaconej wysyłki.

2. Zwroty gwarancyjne

TWENTYONE natural soap &, skincare Ltd. z przyjemnością uwzględni wszelkie ważne roszczenia gwarancyjne, pod warunkiem, że roszczenie zostanie przesłane w ciągu 30 dni od otrzymania przedmiotów.

Klienci będą musieli opłacić z góry wysyłkę zwrotną, jednak zwrócimy ci pieniądze po pomyślnym zgłoszeniu roszczenia gwarancyjnego.

Po otrzymaniu zwrotu przedmiotu reklamacji, możesz oczekiwać, że TWENTYONE mydło naturalne & skincare Ltd. rozpatrzy reklamację w ciągu 7 dni.

Po potwierdzeniu roszczenia gwarancyjnego otrzymasz wybór:

 1. zwrot do wybranej metody płatności
 2. zwrot środków jako kredyt w sklepie
 3. wysłanie innego zamiennego produktu (jeśli dostępne są zapasy)

Warunki dostawy Czas przewozu w kraju

Zazwyczaj, przesyłki krajowe są w tranzycie przez 2 – 7 dni

Czas transportu międzynarodowego

Zazwyczaj zamówienia wysyłane za granicę są w drodze przez 4–22 dni. Różni się to znacznie w zależności od wybranego kuriera. Jesteśmy w stanie zaoferować bardziej szczegółowy kosztorys, kiedy wybierasz kuriera przy kasie.

1. Zmiana adresu dostawy

Zamówienia złożone przed 14:00 – EDT (UTC + 01) zostaną wysłane tego samego dnia, w przeciwnym razie, w ciągu następnego dnia roboczego.

Nasz magazyn działa od poniedziałku do piątku w standardowych godzinach pracy, z wyjątkiem świąt państwowych, kiedy to magazyn zostanie zamknięty. W takich przypadkach podejmujemy kroki, aby opóźnienia przesyłek były ograniczone do minimum.

2. Zmiana adresu dostawy

W przypadku wniosków o zmianę adresu dostawy możemy zmienić adres w dowolnym momencie przed wysłaniem zamówienia.

3. P.0. Wysyłka w pudełku

TWENTYONE natural soap & skincare skincare Ltd. wyślemy do P.O. adresy skrzynek przy użyciu wyłącznie usług pocztowych. Nie jesteśmy w stanie zaoferować usług kurierskich w tych lokalizacjach.

  1. Przedmioty niedostępne

Jeśli produkt jest niedostępny, anulujemy z magazynu i zwrócimy równowartość towaru, a resztę zamówienia wyślemy.

  1. Przekroczono czas dostawy

Jeśli czas dostawy przekroczył przewidywany czas, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przeprowadzić dochodzenie

 1. Powiadomienia o śledzeniu

Po wysłaniu klienci otrzymają link śledzenia, z którego będą mogli śledzić postępy wysyłki w oparciu o najnowsze aktualizacje udostępnione przez dostawcę przesyłki (tylko rejestrować pocztą).

 1. Paczki uszkodzone w transporcie

Jeśli okaże się, że paczka jest uszkodzona podczas transportu, jeśli to możliwe, proszę odrzucić paczkę od kuriera i skontaktować się z naszą obsługą klienta. Jeśli paczka została dostarczona bez Twojej obecności, skontaktuj się z obsługą klienta w następnych krokach.

 1. Obowiązki &. Podatki
  1. Podatek od sprzedaży

Podatek od sprzedaży został już zastosowany do ceny towarów wyświetlanej na stronie internetowej.

  1. Cła przywozowe i podatki

Należności celne przywozowe i podatki za przesyłki międzynarodowe mogą być płatne po przybyciu do kraju docelowego. Zależy to od kraju i TWENTYONE natural soap &. skincare Ltd. zachęcamy do zapoznania się z tymi potencjalnymi kosztami przed złożeniem zamówienia u nas.

Jeśli po przyjeździe do kraju docelowego odmówisz zapłaty ceł i podatków, towary zostaną zwrócone TWENTYONE natural soap &. skincare Ltd. na koszt klienta, a klient otrzyma zwrot wartości zapłaconych towarów minus koszty wysyłki zwrotnej. Koszt początkowej wysyłki nie podlega zwrotowi.

 1. Anulowanie

Jeśli zmienisz zdanie przed otrzymaniem zamówienia, możemy zaakceptować anulowanie w dowolnym momencie przed wysłaniem zamówienia. Jeśli zamówienie

został już wysłany, zapoznaj się z naszą polityką zwrotów.

 1. Ubezpieczenie

Paczki są ubezpieczone od strat i szkód do wartości określonej przez kuriera.

  1. Proces przesyłki uszkodzonej podczas transportu

Zwrócimy wartość zamówienia lub wyślemy nowy produkt, gdy tylko kurier zakończy dochodzenie w sprawie roszczenia.

  1. Proces paczki zagubionej podczas transportu

Zwrócimy wartość zamówienia lub wyślemy nowy produkt, gdy tylko kurier przeprowadzi dochodzenie i uzna paczkę za zaginioną.

 1. Obsługa klienta

W przypadku wszelkich pytań do działu obsługi klienta prosimy o przesłanie zapytań na adres

info@twentyoneskincare.com