parcel-small

Zwroty

1. Zwrot ze względu na zmianę zdania

TWENTYONE natural soap &, skincare Ltd. z przyjemnością przyjmie zwrot ze względu na zmianę zdania, o ile otrzymamy prośbę o zwrot w ciągu 14 dni od otrzymania produktu i zostanie nam zwrócony w oryginalnym opakowaniu, nieużywany i w stanie umożliwiającym sprzedaż.

Przesyłka zwrotna zostanie opłacona na koszt klienta który będzie zobowiązany do zorganizowania własnej wysyłki.

Po otrzymaniu i zaakceptowaniu zwrotu produktu, płatność zostanie zwrócona lub przechowywana w celu przyszłych zakupów. Powiadomimy Cię, gdy zostanie to wykonane za pośrednictwem poczty elektronicznej.

TWENTYONE natural soap &. skincare Ltd. jest operatorem https://www.twentyoneskincare.com skincare Ltd. zwróci wartość zwróconych towarów, ale NIE zwróci wartości zapłaconej wysyłki.

2. Zwroty gwarancyjne

TWENTYONE natural soap &, skincare Ltd. z przyjemnością uwzględni wszelkie ważne roszczenia gwarancyjne, pod warunkiem, że roszczenie zostanie przesłane w ciągu 30 dni od otrzymania przedmiotów.

Klienci będą musieli opłacić z góry wysyłkę zwrotną, jednak zwrócimy ci pieniądze po pomyślnym zgłoszeniu roszczenia gwarancyjnego.

Po otrzymaniu zwrotu przedmiotu reklamacji, możesz oczekiwać, że TWENTYONE mydło naturalne & skincare Ltd. rozpatrzy reklamację w ciągu 7 dni.

Po potwierdzeniu roszczenia gwarancyjnego otrzymasz wybór:

  1. zwrot do wybranej metody płatności
  2. zwrot środków jako kredyt w sklepie
  3. wysłanie innego zamiennego produktu (jeśli dostępne są zapasy)